Dołącz do grupy klientów indywidualnych

Współpracuj z nami!

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Współpraca z Klientami jest dla naszej firmy najważniejszym elementem działalności. Przykładamy do tego ogromną wagę, ponieważ to właśnie dzięki niej możemy wciąż rozwijać oraz udoskonalać naszą ofertę.

Najczęstszymi odbiorcami firmy „ATRA” w kraju są hurtownie, sklepy motoryzacyjne oraz autoryzowane salony sprzedaży samochodów wszystkich marek. Dla stałych klientówtworzymy specjalną ofertę, zgodną z oczekiwaniami oraz aktualnymi wymaganiami rynku. Jednocześnie długoletnie doświadczenie w branży umożliwia nam doradztwo oraz realizację nawet najbardziej wymagających i niekonwencjonalnych projektów.

Dla zachowania jak najwyższych standardów współpracy z klientami, oferujemy możliwość stałego kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi oraz natychmiastową realizację zamówień, wysyłanych za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Odbiorcom zagranicznym proponujemy natomiast pomoc w organizacji wywozu towarów, jak również w przygotowaniu niezbędnych dokumentów. Jako regularny eksporter na rynki zagraniczne, możemy pochwalić się dużą znajomością specyfiki sprzedaży w wielu rejonach Europy. Jednocześnie jesteśmy przygotowani do współpracy z każdym zagranicznym kontrahentem.

Profity i korzyści

Stały kontakt

Szybka realizacja zamówień

Indywidualne oferty cenowe

Nie czekaj!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa, do skorzystania z naszej bogatej oferty produktów. Dla stałych klientów tworzymy atrakcyjne, indywidualne oferty cenowe. Po zalogowaniu, macie Państwo możliwość bezpośredniego składania zamówień poprzez naszą stronę internetową. Utrzymujemy odpowiednie stany magazynowe, aby realizacja zamówień odbywała się w możliwie najkrótszym czasie.

Kontakt

Przejdź

Strefa dystrybucji

Przejdź